KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14677260
nr 1467 7260
Gunnar Mossberg
(1903-1983), Sverige
Signerad, akvarell, 14x28cm, yttermått inklusive ram: 32x45cm
Gunnar Mossberg, född 1903 i Stockholm, död 1983, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:35:35
16/5 19:29:40
Gunnar Mossberg
Läs mer om Gunnar Mossberg